Ulvøyrittet

Resultat Ulv°yrittet l°rdag 2. juli 2011
Dato: 02.07.2011
Tema: Ulv°yrittet 2011


sveinungolsen.jpgUlvøyrittet ble arrangert lørdag 2. juli med 61 ryttere på startstreken i flott sykkelvær, det vil si overskyet og passe varmegrader. Start og mål var i sentrum av Stokmarknes, der det var yrende folkeliv som var møtt opp for å heie på syklistene. De yngste syklet en eller to runder i lysløypa, trim og rekruttklassen syklet kort løype som var 18 km mens turrytterne tok den lengste løypa på 40 km.

Av herrene var det Sveinung Olsen fra arrangørklubben som kom i mål først og med ny rekortid, vi gratulerer. Av damene var det Anne Kristin Heg fra Lillehammer CK som hadde best tid, vi gratulerer.

Mange bilder ble tatt

Trykk les mer for å se resultatene



K6-9 Kort løype      
  Lene Lothe  NOTEAM  26:37  
  Lise Chruickshank  NOTEAM  26:39  
  Karoline Lind  NOTEAM  27:55  
  Magdalene Lind  NOTEAM  31:18  
  Tone Lothe  NOTEAM  37:13  
   
K11 Kort løype
  Synne Stordahl  NOTEAM  22:37  
  Anne Celius Enoksen  NOTEAM  23:16  
   
K30-39 40km
1 Anne Kristin Heg  Lillehammer CK  1:49:24  
2 Elisabeth Remme Johansen  Vesterålen sykkelklubb  2:34:40  
3 Johnsen Anne Lise  Harstad Cykleklubb  3:04:34  
   
K40-49 40km
1 Linda A Hansen  Vesterålen sykkelklubb  2:07:33  
2 Hege Salminen  Harstad Cykleklubb  2:15:13  
3 Stine Remen  Vesterålen sykkelklubb  2:28:15  
4 Liv Janne Nergård  Harstad Cykleklubb  2:39:01  
5 Randi Mogstad  Vesterålen sykkelklubb  2:39:22  
6 Vibeke Suhr  Vesterålen sykkelklubb  2:44:00  
DNF Trude Selnes  Vesterålen sykkelklubb    
   
K50-59 40km
1 Lill Heidi Remme  Harstad Cykleklubb  3:44:12  
         
M6-9 Kort løype
  Martin Davidsen Daljord  NOTEAM  18:53  
  Theodor Strand  NOTEAM  19:12  
  Jonas Fredriksen Jenssen  NOTEAM  24:48  
  Andreas Lind  NOTEAM  27:58  
  Eirik Johansen  NOTEAM  31:24  
  William Vatndal  NOTEAM  32:02  
  Steinar Lind  NOTEAM  37:14  
         
M10 Kort løype
  Kristian Lind  NOTEAM  22:25  
   
M11 Kort løype
  Henrik Birkeland Larsen  MOI  28:34  
   
M14 18km
1 Jens Grinde  NOTEAM  1:30:42  
   
M15-16 18km
1 Isak Helmersen  Harstad Cykleklubb  52:58  
2 Harald Birkeland Larsen  MOI  56:20  
DNF Markus Horrigmoe  Narvik CK    
   
M20-29 40km
1 Martin Rasmussen  Vesterålen sykkelklubb  1:48:50  
2 Joakim Rydningen Kirkhaug  Vesterålen sykkelklubb  2:00:17  
DNF Martin Holdø  Vesterålen sykkelklubb    
DNF Rune Sjøstrand  VSK/Asplan Viak BIL    
   
M20-30 40km
DNF Remi Einås  Trondheim VK    
   
M30-39 40km
1 Hans Jørgen Jørgensen  Vesterålen sykkelklubb  1:36:21  
2 Dennis Fjellheim  Trondhjems VK  1:43:28  
3 Thomas Chruickshank  Hafrsfjord SK  1:44:13  
4 Ulf Eirik Johansen  Vesterålen sykkelklubb  1:44:15  
5 Frode Strøm  Narvik Sykkelklubb  1:55:32  
6 Ted Asle Stranda  Vesterålen sykkelklubb  2:08:13  
DNF Jack Blom  Vesterålen sykkelklubb    
DNF Leon Molund  Breistrand OCK    
   
M40-49 40km
1 Sveinung Olsen  Vesterålen sykkelklubb  1:33:04  
2 Kjell-Arne Kristiansen  Harstad Cykleklubb  1:37:42  
3 Frank Hansen  Vesterålen sykkelklubb  1:38:05  
4 Bjørn Pedersen  Vesterålen sykkelklubb  1:47:23  
5 Frank Edqvist  Harstad Cykleklubb  1:50:46  
6 Arvid Nyborg  Vesterålen sykkelklubb  1:52:34  
7 Brigt Rødli  NOTEAM  1:54:59  
8 Yngve Johansen  CK Haugaland  1:57:37  
9 Kjell Bordevich  Bodø CK  1:57:55  
10 Per Stian Olsen  Eidsvoll SK / Team Weber Leca  2:04:22  
11 Glenn Lind  Harstad Cykleklubb  2:12:13  
12 Tom Seljeås Valnesfjord IL - Sykkel  2:15:27  
13 Jan Bull  Lofoten Sykkelklubb  2:24:45  
14 Øivind Lungstad  Team Norgesgruppen  2:24:58  
DNF Alf-Jonny Horrigmoe  Narvik CK    
DNF Cato Hansen  Vesterålen sykkelklubb    
DNF Mika Leppäaho  JYPS    
   
M50-59 40km
1 Per Kristian Greve  Orkla Ck  1:46:42  
2 Kjell Åge Andreassen  Vesterålen  1:47:18  
3 Jan Paulsen  Vesterålen sykkelklubb  1:52:58  
4 Vemund Helmersen  Harstad Cykleklubb  1:57:36  
5 Magne Berg  Vesterålen sykkelklubb  1:57:41  
6 Åge Bottolfsen  Vesterålen sykkelklubb  2:02:09  
7 Fritz Aakvik  Bodø CK  2:10:35  
8 Kjell Martinsen  Rana SK  2:21:02  
DNF Knut Lindberg  Vesterålen sykkelklubb    
DSQ Eirik Selbo  Vesterålen sykkelklubb    
DNF Ketil Dalhaug  NOTEAM    
   
M60-69 40km
1 Hans Edvard Roll  Vesterålen sykkelklubb  1:47:22  
2 Kjell H S Jensen  Stabil FMNo  2:52:29  
   






Denne artikkelen kommer fra Ulvøyrittet
http://ulven.fondevik.no

Nettadressen (URL'en) til denne artikkelen er:
http://ulven.fondevik.no/modules.php?name=News&file=article&sid=38